Marzysz o wyjątkowym, kreatywnym i dynamicznym filmie ślubnym w przystępnej cenie? Zależy Ci na tym, aby nie był on długi, nudny i kompletnie bez wyrazu? Nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Specjalizujemy się w wideofilmowaniu dla najbardziej wymagających Klientów, proponując jednocześnie bardzo atrakcyjne ceny. Nasza firma, Art Of Emotions, oferuje między innymi wysokiej jakości usługi filmowania ślubu i wesela na dwie kamery. Realizujemy nagrania w jakości Full HD, również za pomocą lustrzanki.

O filmowaniu ślubu i wesela z dwóch kamer

Kręcenie filmu ślubnego i weselnego za pomocą jednej kamery staje się coraz mniej popularne. Chcąc osiągnąć efektowny i niestandardowy film video Pary Młode decydują się obecnie na filmowanie ślubu na 2 kamery.

Warto wiedzieć, jakie momenty podczas tej najważniejszej w życiu uroczystości są najczęściej wybierane do realizacji filmowania ślubu i wesela z dwóch kamer. Oto kilka wybranych przykładów:

  • Równoczesne filmowanie przygotowań Pary Młodej
  • Wejście do kościoła
  • Liturgia – jeden kamerzysta filmuje Parę Młodą, a drugi zajmuje się filmowaniem rodziców, gości weselnych, świadków, księdza, architektury kościoła itp.
  • Przysięga małżeńska oraz zakładanie obrączek – najważniejszy moment podczas całej uroczystości
  • Wyjście z kościoła, składanie życzeń i przejazd na salę, gdzie odbywa się przyjęcie weselne
  • Pierwszy taniec Pary Młodej
  • Zabawa weselna
  • Oczepiny, podziękowania dla rodziców, tort i inne atrakcje…

Korzyści związane z filmowaniem wesela na 2 kamery

Chyba nie musimy nikogo przekonywać do tego, że filmowanie ślubu i wesela na 2 kamery dodaje materiałowi wideo atrakcyjności i dynamizmu. Operatorzy kamer mogą bowiem przebywać w dwóch różnych miejscach akcji, przedstawiając daną scenę z odmiennych perspektyw. Powstałe nagranie jest więc bardziej dynamiczne i naprawdę ciekawe. Osiągnięty jest także tzw. efekt kinowy. Dzięki filmowaniu ślubu z dwóch kamer zyskuje się większą ilość materiału na potrzeby interesującego i pomysłowego montażu. Ponadto, jeśli dysponujemy 2 kamerami, mamy pewność, że żaden istotny moment podczas ślubu czy wesela nie zostanie pominięty.

Filmowanie ślubu na dwie kamery w Krakowie i…

innych miejscowościach takich jak Bochnia, Nowy Wiśnicz, Niepołomie, Brzesko, Skawina, Wieliczka i wielu innych miejscowościach znajdujących się na terenie województwa małopolskiego. Nasza oferta na profesjonalne filmowanie ślubu na 2 kamery jest skierowana do wszystkich osób, którym zależy na pomysłowym i niebanalnym filmie ślubnym. Jeśli chcesz przekonać się, w jaki sposób realizujemy nasze zlecenia, zobacz nasze portfolio oraz liczne referencje, które otrzymaliśmy od Klientów. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegółowy cennik naszych usług videofilmowania – zachęcamy do kontaktu.