Wideofilmowanie to jedna z najbardziej popularnych usług związanych bezpośrednio ze ślubem i weselem. Parom Młodym zależy na tym, aby ich film ślubny był niepowtarzalną pamiątką, do której będą chętnie wracać nawet po wielu latach. Wielogodzinne nagrania, często mało ciekawe i po prostu nudne odchodzą powoli w zapomnienie. Pary Młode stawiają teraz przede wszystkim na dynamizm, kreatywność i krótsze formy. Naszą odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie jest oferta na profesjonalne filmowanie ślubu i wesela z lotu ptaka – dronami.

Co warto wiedzieć o filmowaniu wesela z drona?

Firma Art Of Emotions, zajmująca się na co dzień videofilmowaniem, wyróżnia się bogatym doświadczeniem, doskonałym zapleczem technicznym. Naszą siłą są pomysłowi kamerzyści, którzy swój warsztat świetnie łączą z najnowszymi trendami, obowiązującymi w ramach kręcenia filmu ślubnego i weselnego. Proponowana przez nas usługa na filmowanie ślubu z powietrza (dronem) daje praktycznie nieograniczone możliwości.

Zastanawiasz się, w jaki właściwie sposób realizowane jest tego typu filmowanie wesela z lotu ptaka? Wszystko można osiągnąć dzięki zastosowaniu specjalnego, bezzałogowego minihelikoptera, zwanego dronem. Ta latająca platforma wyposażona jest w kamerę Full HD oraz funkcje odpowiadające za całkowite bezpieczeństwo pracy. Jako profesjonaliści w dziedzinie wideofilmowania dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który wykorzystujemy do atrakcyjnego filmowania ślubu dronami.

Chcesz poznać cenę filmowania wesela dronem? Szczegółowy cennik przekażemy Ci, gdy skontaktujesz się z nami i powiesz nam, czego oczekujesz. Gwarantujemy, że nasza oferta mile Cię zaskoczy!

Zalety filmowania ślubu i wesela z powietrza

Nie da się ukryć, iż usługi filmowania wesela z drona to pewnego rodzaju nowość w dziedzinie ślubnego videofilmowania. Usługi te jednak są coraz bardziej popularne, gdyż w znaczący sposób urozmaicają film weselny, dodając mu dynamizmu, nowoczesności i genialnych ujęć, o których możemy tylko pomarzyć decydując się na tradycyjne wideofilmowanie. O korzyściach związanych z filmowaniem wesela i ślubu z lotu ptaka możemy mówić bardzo wiele:

  • Przede wszystkim taki film video to dla Pary Młodej wspaniała i niebanalna pamiątka z tej jedynej w swoim rodzaju uroczystości.
  • To także zaskakująca i bardzo pozytywna pamiątka dla gości weselnych.
  • Filmowanie ślubu z powietrza ma to do siebie, że nadaje nagraniu całkowicie innej, wręcz niepowtarzalnej perspektywy.
  • Taki materiał filmowy zachwyca nietypowymi ujęciami i zupełnie innym – ciekawym spojrzeniem na całą uroczystość.

Filmowanie wesela z lotu ptaka w Krakowie oraz…

W mieastach Bochnia, Brzesko, Nowym Wiśnicz, Niepołomice, Wieliczka, Skawina i nie tylko! Działamy przede wszystkim na terenie województwa małopolskiego. Zainteresowała Cię nasza oferta na filmowanie ślubu dronem? Na naszej stronie internetowej znajdziesz nasze portfolio oraz referencje od zadowolonych Klientów. Oferujemy wysoką jakość videofilmowania w przystępnych cenach! Dołącz do ich grona już teraz! Zapraszamy do kontaktu z nami.