O nas

To kamerzysta decyduje o charakterze filmu

Nasze nowoczesne filmy ślubne przeznaczone są dla osób, które chcą zamienić długi standardowy reportaż na naprawdę CIEKAWE filmowe przedstawienie wydarzeń z uroczystości ślubnych i weselnych.

Nasz kamerzysta dzięki nowatorskim ujęciom i efektownemu montażowi pozwala jeszcze bardziej uwypuklić emocje poprzez skupienie się na najciekawszych, najzabawniejszych i najbardziej wzruszających momentach uroczystości.

Nowoczesne filmowanie wesel sprawia, że oglądany film nie nudzi się, a wręcz ciekawi jeszcze bardziej z każdą następną minutą. Dzięki nam zapomnisz po co jest przycisk przewijania na pilocie ;)

doświadczenie kamerzysty

Doświadczenie

"To nie kamera robi film lecz filmowiec". Podczas filmowania nasze mózgi pracują na najwyższych obrotach, mamy oczy dookoła głowy. Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, który tworzy grupa doświadczonych kamerzystów. Wprawionemu oku nie uciekanie żaden wart uwagi moment z Waszego Ślubu. Nasze realizacje w pełni zaspokoją Wasze potrzeby, trafiając w każdy, nawet najbardziej wyrafinowany gust.
obraz i dźwięk filmu

Obraz i dźwięk

Dbamy o najwyższą jakość obrazu w jakości Full HD oraz dźwięku, który zarówno podczas ceremonii zaślubin jak i imprezy weselnej jest nagrywany na zewnętrzny rejestrator. Dzięki temu możemy pochwalić się zarówno obrazem jak i dźwiękiem naprawdę najwyższej jakości.
ruch i dynamika

Ruch i dynamika

Kamerzysta płynnie prowadzi kamerę z pomocą systemu Fly-Cam - kamera porusza się w tańcu razem z innymi osobami na parkiecie, by w ciekawy i nienachalny sposób pokazać zabawę i emocje gości weselnych.
kreatywny pomysł

Pomysł

Nasze nowoczesne filmy ślubne przeznaczone są dla ludzi, którzy uciekają od standardowego długiego reportażu w stronę bardziej filmowego, hollywoodzkiego przedstawienia wydarzeń ze ślubu i wesela.
postprodukcja filmu

Postprodukcja

Lata doświadczeń zarówno na płaszczyźnie ślubnej jak i promocyjno-reklamowej, kreatywność i sposób myślenia "out of box" w połączeniu z najnowszym oprogramowaniem do postprodukcji gwarantuje nieszablonowość i najwyższy poziom każdego naszego filmu.
filmy kręcone z pasją

Uśmiech, pasja i przyjazna aura ;)

Zawsze jesteśmy mili, uśmiechnięci, nienatrętni, co od razu przekłada się na pozytywny odbiór kamerzystów przez Młodych i gości weselnych. Ludzie nie są spięci, chętnie odpowiadają uśmiechem, co gwarantuje, iż każdy na filmie wygląda po prostu ładnie :)
 

Poszukiwany kreatywny kamerzysta? Chcesz poznać nas bliżej?