Referencje

Jesteśmy dumni z tego, co nasi klienci sądzą o nas i naszych produkcjach.

"Fantastyczny film!!! Już w pierwszych dniach oglądaliśmy go chyba z 10 razy, a później średnio raz w tygodniu! Ujęcia czad! Muza czad! Po prostu CZAD CZAD CZAD!!!"
Asia i Paweł
"Michał, wdzięczność dla Ciebie za to, co zrobiłeś, to coś, co nie ma ceny!!! Sprawiłeś, że ten dzień na zawsze pozostanie żywy... tak jakby zawsze trwał! Za każdym razem kiedy to oglądam, czuję jakbym przeżywała każdą minutę jeszcze raz. Chyba będę to oglądać, aż nauczę się tej płyty na pamięć :) A muzyka... BAJKA!!! TAK WIEC DZIĘĘĘĘKUUUUUUUUUUUJĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!!!"
Monika i Piotrek
"Zarówno podczas wesela jak i jeszcze wiele dni po ślubie rodzina i znajomi pytali skąd wzięliśmy takiego fajnego kamerzystę. Jest bardzo wesoły, uśmiechnięty i kontaktowy, a zarazem cały czas w pełni profesjonalnie wykonywał swoją pracę, co świetnie widać na gotowym filmie! Polecamy z całego serca!"
Malwina i Marcin
"Nie sądziłam, że jakikolwiek film ze ślubu może być cały tak ciekawy jak niejedna fabularna produkcja za miliony dolarów! Film jest naprawdę NIESAMOWITY! Nawet znajomi oglądają nasz film po kilka razy! Ten fakt świadczy sam za siebie."
Malwina i Marcin
"Już w kościele dało się zauważyć, że mamy wyjątkowego kamerzystę – wszędzie było go pełno, nie szedł na łatwiznę, kombinował, szukał wyjątkowych ujęć i cały czas pracował na pełnych obrotach."
Asia i Kuba
"Zaj*bisty - to i tak za mało powiedziane! Ani jednej sekundy nie można przegapić! Film po prostu REWELACJA!"
Bogusia i Mateusz
"Już 5 razy oglądałam i za każdym razem inaczej widzę ten film! Wszyscy są zachwyceni tym filmem......DZIĘKI!!!!!"
Renia i Daniel
"Michał - film wyszedł pierwsza klasa! Niecodzienne widowisko! Oglądaliśmy 3 razy i za każdym razem wzbudzał nowe emocje, aż zdecydowaliśmy się poszerzyć grono Twoich fanów :D - zrobiliśmy pokaz filmowy w kinie dla rodziny i znajomych. Był ubaw po pachy! 
Dziękujemy za każdy kapitalnie wykonany klip z cudownie wkomponowanym podkładem muzycznym, za prowadzenie kamery w sposób oryginalny i nieprzewidywalny, za uchwycenie spontanicznych sytuacji z wrażeniem, jakby je ktoś wcześniej ukartował... Dziękujemy za świetny kontakt przed, w trakcie i po weselu. Nasz ulubiony kawałek Republiki z klipu w kościele robi ciary po plecach, a po klipie z tortu wiemy że na pewno smakował... nawet kamerzyście :P Pozdrowienia z Mszany Górnej przesyłają!"
Ania i Paweł
"Jestem świeżo po obejrzeniu filmu i będąc na serio szczerą i nie owijając w bawełnę - nie myślałam, że ten film aż tak przerośnie moje oczekiwania. Po prostu jest ZAJ*BISTY!!!!!!!!!!! Nigdy u nikogo nie widziałam tak oryginalnego filmu! Po prostu jestem Ci tak wdzieczna za ten film! Trafiles w mój gust. Z resztą moja cała rodzina po pierwszych sekundach miala opadnietą szczenę!!! Sa tak zafascynowani!!! Ja jeszcze raz mam zamiar dzisiaj go obejrzec! To jest to, co chciałam, a nawet wiecej! Masz taki talent! Dziekuję dziekuję dziekuję! Było wszystko – śmiech i łzy! A ta czołówka GENIALNA! Te wywiady, wstawki, pierwszy taniec! U nikogo tego nie widziałam jeszcze!!! Jakbym mogła, dalabym Ci za niego złoty medal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z A J * B I S T Y!!!!!!!!!!! bo żadne inne słowo nie odzwierciedli tego, jaka jestem zafascynowana!!!!!!!!!!!! Jeszcze raz dziękuje! Lepszego kamerzysty nie mogłam sobie wymarzyć!!! DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobra kończę, bo chce jeszcze raz obejrzec!!!!!!... "
Renata i Krzysiek
"Nie ma na świecie słownika, w którym znalazłabym słowa, aby opisać jak bardzo jesteśmy zadowoleni :) Ilekroć oglądamy płytę, jesteśmy pod wielkim wrażeniem! :) "
Ania i Łukasz
 

Chcesz dodać referencje?